Kočičky k virtuální adopci

 (aktualizováno 1.6.2018)
__________________________________________________________________

Zde najdete kočky, které nejsou vhodné k adopci kvůli plachosti, vážné nemoci, nebo jiným důvodům. I takové kočičky ale potřebují péči.

Kočičku si můžete na dálku adoptovat za měsíční poplatek dle Vašeho uvážení (pro představu jen základní péče o jednu kočku vyjde měsíčně zhruba na 400 Kč).

 Stačí když zadáte trvalý příkaz a do poznámek uvedete jméno podporované kočičky a své jméno, pod kterým chcete být zveřejněni (pokud si to přejete).
__________________________________________________________________Medek sice není úplně plachý, i když je k lidem poněkud ostražitý. Jeho hlavním problémem je zrak. Medek je téměř slepý, a protože to už není nejmladší kocourek, nové prostředí by mu dělalo velké potíže. Proto Medek zůstává u nás, v místě, na které je už dlouho zvyklý.Bublina je jeden z našich mourovatých plašánků.


Eliška (*2010) je nádherně zbarvená kráska. Od miminka má špatnou motoriku, ale to jí vskutku vůbec nevadí. Miluje dobré papání a teplíčko. I po tolika letech strávených s lidmi je stále velmi plachá a k adopci nevhodná.

Žádné komentáře:

Okomentovat