Umístili jsme

__________________________________________________________________

Všem, kteří jste si u nás adoptovali kočičku, velmi děkujeme. Přejeme Vám mnoho štěstí a úžasných chvílí strávených s Vašimi novými mazlíčky.
__________________________________________________________________
aktualizováno ke dni 1.6.2018Cipísek
Cipísek také odjel do nového domova. Cipísku buď na svou novou paničku hodný a moc nezlob! Přejeme Cipískovi i paničce hodně štěstí a ať se Vám spolu daří. Před odjezdem ještě Cipísek dostal poslední porci své oblíbené mňamky. Měj se krásně Cipísku. 

Máňa
Máňa se svými novými páníčky jela bydlet až na jižní Moravu. Velmi nás těší, že se na kočičku usmálo štěstí a našla svůj vytoužený nový domov.Nelinka
Byla v útulku pouze krátce, ale byla zde velmi nešťastná. Problém jí dělalo velké množství koček, proto se zdržovala pouze na chodbě, kde je koček méně. První dny v útulku dokonce odmítala jíst a pít a měli jsme strach, že nepřežije. Proto jsme teď moc rádi, že má Nelinka nový domov.
Terezka a Zuzanka
Sestřičky odešly společně do nového domova k hodné a milující paničce, která s nimi a svou fenkou Nelinkou zažívá hodně radostných a zábavných chvil. Terezka i Zuzanka měly ze začátku zdravotní problémy, ze kterých se ale dostaly a teď jsou to hravé, zdravé micky.
Rošťák
Rošťák je bráška Terezky a Zuzanky. Netrvalo dlouho a i tento „Rošťák“ našel suprový domov. Rošťáka trápily celou dobu jako koťátko výtoky z očiček a držíme mu pěsti, aby se to v novém domově zlepšilo.Slaměnka 
Překvapivě není kočička, jak byste podle jména očekávali, ale kocourek. Je to velký kluk, který byl v útulku dlouho, ale konečně si našel nový domov, což mu velmi přejeme. S bráškou Huskym (který má také svůj domov) od sebe byli k nerozeznání. Je to neuvěřitelný mazel.


Husky
Bílo-mourovatý kocourek, který zbožňuje lidi. Byl nalezen jako kotě u velkého bruntálského závodu, kde nepřetržitě jezdila nákladní auta. Huskynek je obrovský mazel a stejně jako bráška Slaměnka si i tento kocourek našel své milující páníčky.


Popelka
Malá, černobílá, umazlená a roztomilá kotěcí slečna našla svůj vytoužený domov u skvělých páníčků.


Karolínka
Byla přijata jako malé koťátko. Je velmi mazlivá a všechny nás moc těší, že i na ni se usmálo štěstí a našla ten pravý domov.Cindy
Cindy je drobnější, černá kráska. Schovávala se spolu se svými koťaty v krnovské zahrádce. Nálezkyně zjistila jejího pravého majitele, ale Cindy i se svými koťátky pokaždé utekla pryč. Dnes má Cindy spokojený život se svojí novou rodinou. 


Vítěnka
Vítěnka je velmi drobného vzrůstu a překrásného jemného vzhledu. Vítěnku k nám přivezli i s jejím koťátkem z Vítkova z tamní skládky. Kočička je velmi tichá a tulivá. Velmi nás těší, že se na Vítěnku usmálo štěstí a nyní bydlí u svých hodných páníčků. 


Zlatíček
Zlatíček je drobnější kocourek ze Zlatých Hor. Od miminka se pohyboval pouze po sklepeních činžáku až nám jej jednoho dne přivezla mladá žena, že mu hrozí od nájemníků nebezpečí. Z počátku je bázlivější, ale po chvíli se promění v jemného a věrného milovníka. Kocourek má slabší imunitu, takže pro něj útulkové prostředí nebylo vhodné. Jsme moc rádi, že Zlatík nalezl domov u milujících páníčků.


Eliška
Eliška je velká, umazlená kočičí dáma s překrásnou kresbou na kožíšku. I ona se nyní raduje z nového domova a my se radujeme s ní.

Žádné komentáře:

Okomentovat