Kočičky k osvojení - 2__________________________________________________________________

Všechny kočičky jsou vhodné pouze dovnitř do bytu nebo do domu. Maximálně s přístupem na zabezpečenou zahradu.
____________________________________________________
Eliášek (*srpen 2019) nádherné koťátko na krátkých nožkách. Eliášek si přišel pro pomoc na zahradu k lidem, ale ti jej razantně odmítli a odnesli jej k nám. Eliášek je hravý a mazlivý kocourek.Ladynek (*2012) kocourek byl nalezen se i svým bráškou v příkopě u hlavní cesty. Byli tak oba prochladlí, že jeden z kocourků bohužel podlehl. Ladynek dodnes má neustálé problémy s chronickou rýmou, ale jeho obrovská láska k člověku jej nutí rýmy překonávat.Krasavec (*2013) mourovatý nádherný kocour. Kocourka k nám přinesli manželé, že se k nim přidal ranní cestou domů. Nemohli si jej ponechat. Krasavec je tichý a hodný kocour, který se rád mazlí.
Falko (*2017) překrásný kastrovaný kocour, nalezen ve sklepení v Bruntále. Je stále trochu plachý, ale mazlit se umí parádně. Potřebuje jen trochu času.Kráska (*2018) nalezena jako kotě v Bruntále opuštěné na ulici. Kráska je nádherná, ale divoká lumpice. Nikomu nedá pokoj a stále si hraje. Nevhodná k malým dětem.
Popelka (*2017) byla odebrána majiteli, který se špatně staral o své kočky. Popelka je velmi jemné povahy, je mazlivá a kamarádská.

Popy (*2016) tříbarevná, nádherná kočenka nalezena v Krnově, když ztracená žalostně  mňoukala o pomoc. Popy je velkým miláčkem v útulku. Mazlivá a strašně tichá kočička.Karolínek (*2013) je sedmiletý, bílomourovatý kocourek byl odebrán špatnému majiteli, který se zapomněl o něj starat tak, jak se má. Zpočátku byl Karolínek v útulku zaskočený a zaražený. Odmítal papání i pobyt u nás. Dnes je z kocourka velký mazel a k lidem je opět přátelský.Pepíček (*červenec 2019) kocoureneustále připraven k lumpárnám. I přes svou drobnou postavu si troufá na mnohem větší kamarády a svou energií a elánem se jim často při hře vyrovná. Pepíček je velmi hravý a společenský. Vhodný do bytu i k dětem.
Lišák (*duben 2019) bílorezavý krasavec. Narodil se v útulku. Je milý a hravý. Miluje velký prostor, a tak se často prohání po celém útulku a náležitě si to užívá. Má rád pohlazení, ale na mazlení v náruči si zatím stále zvyká. Vhodný do bytu.
Zrzeček (*duben 2019) rezavý kocourek. Bratr Lišáka. Zrzeček je něžné povahy. Rád se mazlí a moc pěkně si hraje s maličkými koťátky. Ta jeho péči s láskou vítají. Vhodný do bytu.
Čerťucha (*duben 2019) kočička se narodila v útulku. Čerťucha je bázlivé povahy. Nemá ráda prudké pohyby. Za pohlazení je však vděčná. Má krásné, veliké oči. Vhodná do bytu ke klidným a trpělivým lidem.
Mia & Mia (*březen 2019) mourovaté slečny - sestřičky. Jsou velmi přátelské a přítulné. Chvíli neposedí. Mají rády velký prostor a proto často zavítají mezi dospělé kočičáky. S velkou energií a nadšením pak prozkoumávají různá zákoutí útulku a objevují nepoznané. Vhodné do bytu i k dětem.
Riky (*podzim 2018) kocourek pochází z Ryžoviště a byl nalezen a odchycen u firmy Polách. Riky je mazlivý a přítulný kocourek. Ostatních koček se však bojí a hledá, kudy by se dalo z útulku utéct.
Chanelka (*červen 2019) černá dlouhosrstá kočička klidné povahy. Z počátku bázlivější, potřebuje lásku a trochu času na vymazlení. 


Eliška (*2010) je osmiletá, mourovatá kočička s handicapem od miminka. Jako koťátko špatně odhaduje vzdálenost  došlapu nožiček na podlahu. Takže její chůze vypadá jako koníček na přehlídce. Ale Elišce to vůbec nepřekáží. Ráda papá masíčko. Vhodná pouze do bytu.Budulínek (*2015) je překrásný, bílorezavý čtyřletý kocour, nalezený jako tulák po krnovském náměstí. Budulínek byl vždy moc hladový, tak jej odvezli k nám do útulku. Budulínek je velmi hodný kocour. vhodný do bytu. Miluje masíčko.Bárbína (*2017) je dvouletá, černá kočička s rarachem v těle. Nalezena jako zubožené vyhublé kotě v Bruntále. Bárbínce nechybí apetit k ničemu. Vhodná pouze do bytu.
Zrzeček (*2016) je bruntálský nalezenec z jedné zahrady. Majitelé zahrady jej nepřijali, a tak Zrzeček putoval k nám do útulku. Miluje jídlo, hlazení a hraní. Zrzeček je zdravý, vitální kocour s hromadou energie. Potřeboval by na svůj pohyb více místa u hodných páníčků.
Anička je překrásná tříbarevná kočička. Je přátelská a umazlená. Anička vyhlíží milující domov u svědomitých páníčků.

Zlatušek
 (*2012) je hodně veliký kocourek s milou povahou. 
Narodil se v útulku mamince stejně krásné, jako je on. Kocourek kolem sebe neustále šíří dobrou náladu. Miluje pohyb, hlavně schodiště a svého útulkového kamaráda Štístka, který je neustále v jeho blízkosti. Zlatušek je nekonečný objevovatel čehokoli a obvzvlášť vnímavý k lidskému slovu. Opravdu moc rád se mazlí a přál by si nový domov, kde by se mu dostávalo hodně pozornosti.


Nicolásek
 (*léto 2016) je mladý kocourek s atletickou postavou. Je to krnovský nalezenec. Nick má trošku zvláštní povahu - je to veliký mazel, který je rád středem pozornosti. Z mazlení se, ale během vteřinky může stát veliká hra. Jeho energickou povahu si určitě zamilujete.
Sněhulka
(*2015) je drobounká kočička, ale obrovský mazlík. Kočička byla nalezena v Krnově na zahrádkách. Opuštěná, špinavá a velmi nemocná se ocitla v našem útulku. Zpočátku byla neklidná, ale dnes je Sněhulka velmi kamarádská. V útulku jí chybí dostatek pozornosti a moc by si přála své páníčky, kteří by se jí věnovali.

Lesanka (*2012) je kočičí máma, která přišla do útulku březí. Svoje miminka však nedochovala. Lesanka je strašně hodná, mazlivá a tichá kočička. Za pohlazení je velmi vděčná a zasloužila by si láskyplný domov.Edík (*2013) je krásný a veliký, mourovatý kocour. Jednoho dne jej přinesl chlapec, že kocourkovi zemřela majitelka a on si ho domů vzít nemůže. Edíček byl zpočátku velmi smutný. Nikdo neví, čím si musel projít, než se dostal k nám. Edík je klidný, tichý a láskyplný kocourek, který miluje mazlení (jak lze vidět na fotce). Na svůj opravdový domov doposud trpělivě čeká.


Viktorka (*2015) je tříbarevná kočička odebraná romské rodině. Viktorka byla v této rodině pod neustálým nátlakem, strachem a křikem. Kočička musela být téměř dva měsíce sama v kleci, než se sžila s ostatními kočkami a lidmi. Útulkové tety věnovaly Vikince tolik lásky, až znovu začala důvěřovat lidem. Dnes je Viktorka úžasná kočička, mazlivá a láskyplná. U každého masíčka spokojeně a nahlas vrčí. Viktorka má nyní nepříliš lichotivou přezdívku ,,Holoprdka" - mezi velkým množstvím koček je natolik nervózní, že ztratila kožíšek na zadních nožkách a okolí. Moc Vás prosíme o pochopení, není to důvod rozmyslet si adopci, ale právě naopak. Vikince AKUTNĚ hledáme nový domov u hodných páníčků. A nebojte se, kožíšek jí doroste :)

Whikiska (*2015) je drobná, mourovatá kočička. Přinesly nám ji bruntálské děti. Whikiska má vrozenou vadu nohou – neovládá zadní nožičky tak, jak by měla. Kočička budí dojem, že se právě teď probudila a ospale vrávorá. Whikiska však dokáže i krásně běhat. Tato vada jí evidentně nijak nevadí. Whikisce hledáme domov u spolehlivých páníčků pouze v bytových podmínkách.
Sněhurka (*2011!!!) je tříbarevná kráska, nalezená se svými koťátky v bruntálském paneláku. Jelikož její koťata byla několikrát úmyslně zabita dětmi, ukryla se Sněhurka do sklepení blízkého domu a porodila tam pět koťátek. Paní, která ji krmila a starala se o ni, nám zavolala a poprosila pro Sněhurku i s koťaty o azyl. Sněhurka je trochu náladová, k mazlení musí mít chuť. Není proto úplně vhodná k malým dětem, ale nový domov by si moc přála.


Pucínek (*2014) je větší, rezavý kocourek. Byl nalezený hodnou paní na jedné zahradě, kde byl bohužel nezvaným hostem. Pucínek našel tedy dočasný domov u nás v útulku. Kocourek je nekonfliktní a umazlený, občas i vyskočí za krk. Někdy má upovídanou náladu a každé své oslovení řádně okomentuje. Pucínek už dlouho čeká na svůj láskyplný domov.

Jelena (*2015) je mourovatá kočka, nalezená v romské čtvrti v Bruntále jako nevhodná hračka. Jelena je mazlivá a velmi upovídaná. Její hlasitý projev je mezi ostatními kočičkami nezaměnitelný. Jelikož Jelenka umí opravdu hodně a nahlas mňoukat, tak při krmení musí dostat vytoužený kousek masa jako první. Jelena by si přála svůj nový, opravdový domov, kde by byla rozmazlovaná a milovaná.


Míša (*2012) je bílomourovatý, pěkně stavěný kocourek, který byl nalezen v Jeseníku. Míša si jako malé kotě neuvědomoval nebezpečí aut, která přijížděla k tamní čerpací stanicí, a bez obav poletoval po areálu. Mladá pracovnice z benzínky nám Míšu přivezla. Kocourek je společenský, mazlivý a energický. Rád si hraje na honěnou. Míša už dlouho hledá svůj parádní domov u milých a ohleduplných páníčků.Koblížková (*2011!!!) je už starší, bílorezavá, umňoukaná kočička. Neustále brblající a vše komentující. V útulku je od malého, půlročního kotěte. Dokáže být velmi samostatná, ale mazlení a společnost s radostí přijímá. Koblíženka je velmi citlivá a na kočičí výměny názoru si nepotrpí. Pelíšek má vždy pouze pro sebe a pečlivě si jej hlídá. Koblížková je bohužel v našem útulku už velmi velmi dlouho, a proto by si už opravdu zasloužila někoho, kdo by si ji zamiloval a odnesl domů.Mimina (*2016) je malinká, tmavě mourovatá kočička nalezena v Jeseníku. Paní, která ji osamocenou objevila, se jí ujala, ale Miminku odmítali přijmout ostatní zvířátka v domácnosti. Miminka tedy bohužel čeká u nás v útulku na vytoužený domov. Kočička je malý rarášek, je jí plný útulek. Malá asistentka má stále něco na prozkoumání. Zuzanka (*2013) je rezavá, kouzelná kočička. Nad opuštěnou a špinavou kočkou, která žebrala o potravu, se slitovala jedna mladá paní v Krnově. Nálezkyně se navíc obávala o její život, neboť Zuzance nedělalo problém se pomalu potulovat po frekventované cestě. Zuzanka je zatím v útulku, avšak milovala by domov s pohlazením.
Fidlerová (*2011!!!) je drobná mourynka. Její vzhled je opravdu nezaměnitelný, má výrazný předkus spodní čelisti, takže jí dolní špičáky trčí ven z tlamičky. Kočička má ráda společnost a mazlení. Fidlerová je již v útulku opravdu velmi předlouhý čas a zasluhovala by si rychle najít svůj milovaný domov. Moc bychom kočičce přáli, aby poznala, jaké to je být milovanou, opečovávanou kočičkou a mít svého páníčka.


Damiánek (*podzim 2017) je krásný, mourovatý kocourek. Jako koťátko má Damík opravdu veliké tlapky, možná z něj vyroste obrovský kocour. Byl nalezen v Bruntále u Mikifunu. Damiánek je velký mazlíček a společník. Moc rád by se tulil se svým páníčkem v novém, milujícím domově.Mourynka je kočička je menšího vzrůstu a klidné povahy. Je velmi hodná a přátelská. Ráda se mazlí. Miluje náruč a dobré papání. Zasloužila by si své místečko u hodných páníčků.Matesek je kocourek spíše mírné, neprůbojné povahy a není fanda prudkých pohybů a zbrklého chování. Za pohlazení je moc vděčný. Je to takový klidný miláček. Má krásné oči, hebký kožíšek a opravdu rád by se stal ozdobou Vaší domácnosti.


Shadow je plachá kočička, které spíš vyhovuje méně koček. Je bojácnější i co se lidí týče, ale není to úplná plašanka. Potřebovala by domov, kde by jí byla věnována pozornost a je možné, že by se plachost postupně ztratila. Shadow je tedy vhodná pro klidného a trpělivého kočkaře.
Hvězdička (*léto 2016) 
je drobná kočička se ,,zlatou hvězdou na čele". Přebývá u nás už od koťátka, kdy byla spolu se sestřičkami odebrána majiteli, který se velmi špatně o kočičky staral. Při příchodu do útulku byly tak extrémně vyhublé, že nás při prvním kontaktu vítaly pouze jejich obrovské oči. Dnes je Hvězdička krásná, hodná, přátelská a mazlivá micka. Je plná života a ráda si hraje. Hvězdička trpělivě hledá opravdový domov u milujících páníčků.Adinka je bílomourovatá kočička s krásnýma žlutozelenýma očima. Je přítulná, čistotná a klidná. Má ráda teplý pelíšek a pohlazení. Adinka by už moc ráda bydlela ve svém opravdovém domově.Ferda je překrásný, černobílý kočičák. Je to velký mazel a společník. Rád Vám bude u všeho asistovat a pomáhat. Když mu poskytnete milující domov, získáte skvělého a věrného parťáka.
Mařenka tříbarevná kočička s krásnýma, velikýma očima. Má menší, štíhlou postavu. Je hodně aktivní a chvíli neposedí, s člověkem i ostatními kočkami je kamarádka. Ráda se nosí, tulí, hraje si a baští. Zkrátka správná společnice úplně na všechno. Mařenka je připravená na odchod do nového domova. Medánek je zrzavý kocourek s bílými tlapkami. Je to čiperný kocour, má rád hraní a mazlení. Rád vyspává na vysokých policích. Medánek by moc rád našel milující náruč a domov.
¨


Jina (*2015) je půvabná stříbrná mourynka. Pochází z Krnova a do útulku přišla již březí. V zahrádkářské kolonii ji hrozilo nebezpečí, tak Gina přijala za svůj domov náš útulek. Její vlídný a laskavý pohled Vás dostane. Taková je Ginuška i povahou, je to moc hodná kočička a vášnivá mazlivka. Bude Vám opravdu vděčná za pohlazení. Gina má poznávací znamení - černou tečku na hnědém čumáčku. Kočička už dlouho trpělivě čeká na svůj vysněný domov.


Petruška je černobílá, urostlá kočička s krásnýma, světle zelenýma očima. Petruška je fotogenická modelka. Je to moc hodná kočička, přítulná a uvrněná. Moc bychom jí přáli nový domov, kde by byla milovaná.

Stračule je mourovatá kočička se zrzavými a bílými fleky. Kočička má krásnou, kulatou hlavičku, se zelenožlutýma očima. Stračule je společenská a kamarádská kočička, ale mezi ostatními kočkami není nijak průbojná. Je to hodná a čistotná micka, která se ráda pomazlí. Stračulka stále čeká v útulku na nový domov u milujících a zodpovědných páníčků.


Adélka je krásná, bílomourovatá kočička. Je to malá, milá asistentka a průzkumnice. Moc ráda se s Vámi pomazlí. S Adélkou už se nikdy nebudete cítit sami, bohužel ona se zatím pořad sama v útulku cítí. Chybí jí její nový páníček, který by jí věnoval lásku a péči.
Jessie (*jaro 2017) je kotěcí černobílá slečna. Jessie je velmi mazlivá, roztomilá kráska, bude Vám u všeho pomáhat. Je hravá, a tak trochu čertík, když se rozdovádí. Jessie hledá nový, milující domov u spolehlivých páníčků.Zrzečka je drobnější, zrzavá kočička. Je velmi přátelská a přítulná, opravdu věrný mazlíček. Kočička si i ráda hraje a asistuje. Zrzečka v útulku stále čeká na krásný, milující domov, který si zaslouží.
Leňa (*podzim 2016) je krásně zbarvená, mladá kočička. Byla nalezena v Krnově, zřejmě vyhozena jen tak do tmy a napospas osudu. Zpočátku velmi, velmi vystrašená, ale za týden díky lásce a pohlazení roztála. Ráda si hraje a mazlí se. Pohlazení opravdu miluje a při tulení dává pusinky a čelíčka. Leňa vyhlíží svůj nový, krásný domov u milujících páníčků.

Lucy je středě velká, černá kočička. Nevyhledává velké množství koček, proto ji v útulku potkáte nejčastěji na chodbě. Umí být darebačka, je hodně hravá, ale má moc ráda i mazlení. Lucy by ráda našla zodpovědné páníčky, kterým by mohla dělat milou společnost.
Lukášek (*2015) je překrásný, mohutný, černobílý kocourek. Lukášek k nám přišel z Opavy. Každodenně se svou mámou u obchodu Lidl žadonil o potravu. Mladí manželé nám Lukáška spolu s jeho maminkou přivezli do útulku. Lukášek je opatrný na doteky lidí, ale když máte trpělivost a k tomu třeba i v ruce nějakou dobrotu, tak se i Lukášek osmělí. Po prvotním ostychu je to mazlíček a bude za Vámi i běhat. Pro Lukáška hledáme domov u milujících a zodpovědných páníčků.Mamina 2 (*2013) je úžasná tříbarevná kočička, odsouzená se svými koťaty napospas krutému osudu. Maminu nám přivezli náhodní houbaři, kteří objevili igelitový pytel, pečlivě zavázaný s obsahem doslova zamrazujícím. Mamina útulek špatně přijímala a ze stresu si vysloužila kalicivirózu, ze které se bohudík zotavila. Mamina je na kočičku trošku statnější. Je umazlená a společenská. Mamina hledá domov u hodným a zodpovědných páníčků.Viky
(*2016) je bílomourovatá, nádherná kočička. Vikynka byla nalezena v Bruntále vyhozená v lese jako malé koťátko. Dnes to vypadá, že si na tuto událost ani nevzpomene. Je pohodová, klidná a láskyplná.

Leonka (*podzim 2015) je bíločerná kočička z Krnova po zemřelé majitelce. Narodilo se jí pouze jedno koťátko, které bohužel nepřežilo. Leonka je taková naše opečovávatelka malých koťátek, ráda s nimi tráví čas a umývá je. Leonka vyhlíží svůj nový milující domov, ve kterém by asi měla mít kočičího kamaráda nebo kamarádku.


 


Adrianka (*2016) je droboučká, mourovatá kočička. Byla nalezena vystrašená ve křoví v Krnově. Adrianka je hodná, ale spíše samotářská. Mazlení má ráda, ale straní se velkého množství lidí. Adriance hledáme nový domov u laskavých a chápavých páníčků.


 


Felda (*2011 !!!) je mourovatá kočička. Přišla k nám do útulku jako koťátko velmi klidné povahy. Mírná povaha ji zůstala, mimo jiné se Felda ráda mazlí a dělá společnost. Kočička by ráda nalezla domov s velkou láskou, kterou by jistě bohatě opětovala. Feldušce už také čas utíká trochu rychleji a moc bychom si přáli, aby už konečně našla svůj vysněnž domov, který si jistě zaslouží.


Sissi (*2014) je mourovatá, drobnější kočička. Byla nalezena v Bruntále ve velmi zuboženém stavu. Sissi je krásná kočka s delší srstí a křehoučkou stavbou. V útulku podstoupila zákrok pod narkózou. Dnes jí však nechybí apetit a pohoda, kterou si v útulku dopřává. Je společenská a ráda se tulí. Bude Vás všude provázet, jako ocásek. Sissince hledáme nový milující domov u hodných páníčků. Nyní je Sissinka trošku hubenější, než by se nám líbilo, pravděpodobně je už načase, aby odešla do nového domova, kde by měla více pozornosti. 


Rozálka (*2012) je mourovatá kočička, která se jednoho zimního večera schovávala pod zahřátým autem před mrazem. I přes svůj drobný vzrůst je to velmi dominantní kočička a malých koťátek se dokáže tvrdě zastat. Je velmi hravá a energická. Je jí všude stále plno. Miluje masíčko. Vhodná do bytu.

 Čumáček je nádherný bílo mourovatý pětiletý kocour s velikýma očima. Jako miminko se potuloval u železniční trati. Z obavy o jeho život nám jej přinesla do depozita jedna starší paní. Kocourek pro svou bázlivou povahu je vhodný pouze do bytu ke starším lidem. Čumáček miluje masíčko.Fanánková je šedobílá pětiletá, drobná kočička, odložená neuvěřitelně nezodpovědnou ženou spolu se svými sourozenci do útulku.Tato žena ač svým kočičkám po celý čas nijak nepomohla, dokonce se nepřišla za celé dva roky na své svěřence ani podívat, nám dala nedávno najevo, že o kočičky, které ji opravdu moc milovaly -  nyní nestojí. Stres vzal za své a někteří sourozenci toto odložení do útulku nezvládli. Fanánková je tichá a milá. Je to sluníčko vhodné do bytu k dětem i dospělým. Miluje masíčko.

Macík je dvouletý, mourovatý kocourek. Nevhodný návštěvník jedné bruntálské zahrady rodinného domku se dvěma psy. Macík je strašně kouzelný, stavbou těla připomínajícího mišánka, kocourek. Je velmi klidné a tiché povahy milující každé dobré papání. Vhodný do bytu ke starším lidem ale i k dětem.

Mikinek
je mourovatý, tříměsíční krasavec nalezen v Krnově u aut.zastávky. Mikinek nedá žádnému kolemjdoucímu pokoj. Je velmi hravý a milý. Miluje dobré papání a líbilo by se mu určitě v bytě, tam kde je teplo.
Mikišek je dvouletý, kastrovaný překrásný, mourovatobílý kocourek s úžasným pohledem. Mikišek pochází z Krnova. Majitel bytu nechal Mikiška vykázat z domu a tak musel nebohý kocourek přijmout náš pobyt v útulku. Mikišek je mazlivý a úžasný kocourek. Je vhodný do bytu, ale ne k dětem. Pouze k dospělým. Miluje vše dobré.


Šiška je téměř pětiletá černobílá, temperamentní a hbitá, i když stále malinká, kočička. Šišku přivedli k nám do útulku mladí manželé, k nimž se přitoulala. O úžasnou kočičku měli strach, protože mají domek u silnice. Šiška se v útulku zabydlela raketovou rychlostí a všechny zřízence velmi viditelně miluje. Ale miluje také dobré papání, takže by si velmi přála dobré masíčko.
Frajerka je dvouletá, mouravatá kráska nalezena v bruntálských zahradách u rodinných domků. Frajerka je hravá a úžasně rychlá kočenka. Miluje z papání všechno. Vhodná do bytečku k dětem i ke starším lidem.
Sestřičky jsou překrásné, dvouleté holčiny, které byly odebrány majiteli, který se strašně špatně o kočičky staral. Při příchodu do útulku byly tak strašně vyhublé, že nás při prvním kontaktu vítaly jejich pouze veliké obrovské oči. Dnes jsou Sestřičky krásné kočičí slečny. Mazlivé, hravé a člověka milujícího...strašně...!!!! Vhodné pouze do byt.Mašlička je dvouletá, mourovatá slečna, nalezena v Bruntále. Mašličku přinesly děti, že se krčila ve křoví a bála se každého kdo jen kolem ní prošel. Kdo ví, jak dlouho musela venku Mašlička čelit zimě. Mašlička je vhodná pouze do bytu.

Jína je pětiletá popelavá kočička z Krnova. Do útulku přišla již březí. V zahrádkářské kolonii jí hrozilo nebezpečí, tak Jína přijala za svůj domov náš útulek. Jína je nesmírně hodná kočička. Miluje všechna koťata a má ráda dobré papání. Vhodná pouze do bytu.

Bertík je téměř šestiletý, bílorezavý potulný kocourek. studeném domě. Bertíkovi  praskl žaludeční vřed. Potřeboval by speciální dietu. Bertík je vhodný pouze do bytu k zodpovědným lidem, kteří se mu budou věnovat.


Beruška je osmiletý  popelavě mourovatý kocourek. Jako miminečko spadl do dvoumetrové jámy, z níž nebylo úniku. Ode dne, kdy byl zachráněn, je Beruška stále u nás. Byl tak malinký, že se v té době nedalo určit, zda je kocourek nebo kočička. Tipovali jsme kočičku. Berušce však po čase narostl pod ocáskem krásný omyl, kterým se pyšní pouze kocourci. Jméno mu však zůstalo. Beruška je vhodný pouze ke starším lidem a pouze do bytu. Miluje dobré papání.


Cézar je sedmiměsíční, roztomilý krasavec. Kocourka našli zmateně pobíhat na bruntálském náměstí. Dodnes se o něj nikdo nehlásí. Cezarek je velký oblíbenec útulku. Milý, hravý a tulivý. Vhodný do bytu i k dětem.

Mamina je dvouletá kráska. Přišla k nám s koťaty z romské rodiny. Kočička stále rodila a koťátka trpěla především mezi dětmi. Mamina si zakrátko zvykla na útulek i na ostatní kočičky. Rodinka je vhodná do bytu. Kočičky milují masenko...
Preclík je téměř pětiletý nalezenec po bruntálským Uhlířským vrchem. V útulku se před zimou zabydlel jako by do něj patřil odjakživa. Preclík je strašlivý, ale strašlivý mazel. Vhodný do bytu a snad i na domek. Miluje masenko.


Štístko je osmiletý, elegantní perský kocourek. Přišel k nám jako koťátko, které musely děti téměř přimrzlé dostat v zimě zpod auta. Své jméno si vysloužil právem, neboť tehdy v těch mrazech opravdu potřeboval obrovské množství štěstí. Dnes je Štístkovi sedm let a je z něj překrásný milý kocourek. Svou střapatou černou oháňku si nosí vztyčenou jako páv. Miluje vše dobré. Vhodný do bytu.Čertík je nádherný, 8letý, černý, téměř výstavní kocour. Je to nalezenec z bruntálského sídliště, kde pobíhal. Byl tehdy velmi vyhublý a podvyživený. Čertík měl infekční průjem a zřejmě proto ho majitel vyhodil ven a nestaral se o to, co s kocourkem bude. Čertík se choulil strachy u paneláku a obával se dalšího trestu od lidí. Dnes je to však největší krasavec útulku. Je klidný a rád by k někomu do bytečku. Miluje masíčko a konzervy Carny, které by si přál dostat.

Honzík je překrásný, 6tiletý, mourovatý kocour s defektem jednoho ouška. Je to tak strašně milý kocour, že nechápeme, jak mohl veškeré lidské útrapy venku přežít. Honzík je strašně kamarádský a podává každému za pohlazení svoji tlapku. Vhodný pouze do bytu. Miluje masíčko, a tak by si přál něco dobrého.

Žádné komentáře:

Okomentovat