úterý 1. května 2012

Máj

Bobinka - Jak jsme již v dubnu informovali naše příznivce o nalezenci Bobince, tak s velikou pýchou všem oznamujeme, že se téhle malé dámě se již narodila překrásná, mourovatá koťátka. Jsou celkem tři a všichni - kluci. Bobinka byla a je - neuvěřitelně úžasná máma!!! Kluci ji dali pěkně zabrat neboť na svět přišli ohromně velcí. Bobinka vše perfektně zvládla!!! Ne vždy se kočičce porod takto podaří i když má kolem sebe péči. No,co více vám přát? ...hlavně moc, moc zdraví, naše krásná rodinko, jste nádherní...


Projekt Kočičí přání, který pořádalo OS Devět životů, přišlo ve dnech 9.4. - 22.4.2012 s akcí - Velikonoce s kočičí koledou. Této celorepublikové akce se účastnilo i naše OS Kočky Bruntál se svými dvaceti kočičkami.Vybraným kočičkám dopřáli někteří z vás - nepochybně úžasní lidé, finanční podporou zabezpečit nejen lékařskou péči, ale také dostatek kvalitních granulí a konzerv na delší čas. No a samozřejmě, překrásné hračky. Kočičkám se evidentně změny jak v jídelníčku, tak i krásné hrací doplňky moc, moc líbily!!! Všichni pracanti v útulku Princovo, měli snad i větší radost než kočičky samé, neboť ty v tu chvíli, byly právem zaneprázdněny nekonečnou hrou. Za přemíru laskavosti a podpory, které se dostalo našemu útulku od vás všech - moc děkujeme!!! Radost kočiček z tolika krásného a tím pro nás nádherný pocit z dobroty lidí -  stál  opravdu  za to! 
S poděkováním - Kočky Bruntál o.s.,Už dnes vás všechny  informujeme o Dobročinném bazaru - akci pro kočky, kterou pořádáme spolu s Olinkou Nitkovou  v měsíci červnu, dne: 9.6.2012 od 10.00 - 17.00hod v našem útulku Princovo, Žlutý kopec 3, Bruntál. Zde si můžete zakoupit ošacení nejen kvalitních značek, ale i za slušný peníz! Výběr bude velmi bohatý. Kalhoty, rifle, trika, haleny, kabelky, opasky. Také orientální tanečnice si přijdou na své a nebudou chybět také šperky a upomínkové předměty. Celý útulek vám bude k prohlídce k dispozici včetně voliéry a sladké občerstvení bude pro vás zajištěno. Pro kočičky bude povoleno sýrové krmení. Jste všichni srdečně zváni a my se na vás spolu s kočičkami už velmi těšíme a útulek krásně připravujeme!!! Kočky Bruntál o.s.,Žádné komentáře:

Okomentovat