čtvrtek 10. listopadu 2011

Umístili jsme v říjnu 2011

Malá kočička Snížková našla svůj domov u paní Coufalové z Bruntálu. Její dcerka, malou Snížkovou objevila dokonce až v Brně, kdy ji házeli na strom a značně se tím bavili dorostlí chlapci. Její první cesta vedla k nám do útulku. O Snížkovou se její nálezci postarali jak návštěvami tak vakcinací. Nakonec její kráse a lásce podlehli a vzali si ji domů na stálo. Přejeme hodně štěstí a hlavně zdraví malé krasavici - Snížkové. A vám paní Coufalová, za tak dobré rozhodnutí. Kočky Bruntál o.s

Tihle dva krásní rezaví kocourci byli objeveni pracovníky Hospodářské správy v Bruntále. Jejich kočičí máma je odmítla nadále krmit a starat se o ně. Jsme moc rádi, že nám s umístěním takových krasavců pomohla dokonce naše paní doktorka z veteriny MVDr.Brůnová. Kocourci našli domov dokonce až v Ostravě na domečku. Moc děkujeme za pomoc.
Barunku si vzali do své péče, paní a pan Chobotovi z Bruntálu. Kocourkovi, kterého již měli doma bylo evidentně smutno, proto volba dalšího společníka byla jasná. Barunka je malá oddaná dáma s klidnou duší. A její povaha je tak úžasná, že i kocourek po 14ti dnech musel jejímu kouzlu podlehnout. Dnes ji taktně přenechává i svou misku s dobrotami, jen aby se malá Barunka v jeho blízkosti cítila co nejlépe. Hodně štěstí Vám oběma. Jsme si jisti, že Vám Vaši majitelé vytvoří nádherný domov - děkujeme, že jste!!!


Malou Čertinku si odvezla po krátké prohlídce našeho útulku, paní Hanka Čalová z Rýmařova. Ihned se jejim dětem malá Čertinka zalíbila svou přítulností a velikou oddanností. Tady jsme nepochybovali o tom, kdo koho vybíral. Vybírala malá kočička. A vybrala si správně. Paní Čalová nám napsala, že malá Princezna, je neskutečně zlatá, papá víc než dřív a už nám ji zpátky nedá. I tady jsme si jisti, že Princezna našla ty správné lidi ke svému srdci. Hodně lásky Vám všem a radosti ze společného života ze srdce přejí - Kočky BruntálŽádné komentáře:

Okomentovat